Rozhodli jste se začít pracovat jako lékař/ka v Německu, ale narazili jste na složitou byrokracii?

 • Chcete odejít pracovat do Německa, ale nevíte, co vše musíte vyřídit?
 • Ztrácíte se v množství formulářů a žádostí a nevíte, co kam zaslat?
 • Nerozumíte odborným výrazům a máte strach, že něco špatně vyplníte?
 • Neorientujete se v úředních věcech a nevíte, kde jaké potvrzení vyřídit?
 • Netušíte, kde začít a na co si dát pozor?

I já jsem byla zprvu zavalená žádostmi a formuláři a myslela si, že se do Německa nikdy nedostanu. Ale zvládla jsem to a vy to taky zvládnete. Ukážu vám JAK!  

Dnes pracuji ve fér podmínkách a za odměnu odpovídající mé vysoce náročné a zodpovědné práci. Nemusím pracovat celé víkendy a přitom nevidět svoji rodinu, ani se honit za službami, abych si vydělala nějakou tu korunu navíc.


Moje cesta ale nebyla jednoduchá. Začít pracovat jako lékařka v Německu obnášelo získání aprobace a s ní spojenou byrokracii.  Bylo třeba doložit velké množství ověřených a přeložených formulářů, výpisů a potvrzení. Po shromáždění a zaslání všech podkladů nastalo nekonečné čekání, zda je vše v pořádku a kompletní.

Mé jméno je Soňa Poláčková.

Jsem lékařka pracující a žijící přes šest let v Německu. Za tu dobu jsem řešila už mnohé situace, které jsou se životem a prací v zahraničí nevyhnutelně spjaté, od získání povolení k výkonu lékařského zaměstnání, přípravu na pracovní pohovory, dokonce změnu oboru až po vyřízení rodičovského příspěvku.

Vedle vlastní zkušenosti jsem se získáním aprobace pomohla svým kolegům. Denně řeším otázky ohledně práce lékaře v Německu na sociálních sítích se studenty a lékaři.

CO NAJDETE V E-BOOKU LÉKAŘEM V NĚMECKU:

 • Na jednom místě naleznete přehledný SOUHRN VŠECH DOKUMENTŮ nutných pro udělení aprobace včetně formy, v jaké mají být zaslány
 • Už žádné zdlouhavé hledání a googlení! Na jednom místě naleznete také ODKAZY a KONTAKTY na všechny instituce a úřady včetně OTEVÍRACÍ DOBY
 • Dozvíte se, JAK PROBÍHÁ zkouška z odborné zdravotnické němčiny a jak se k ní přihlásíte
 • Zjistíte jaká specifika má žádost o práci v Německu
 • Naučíte se STRUKTUROVAT svůj ŽIVOTOPIS, aby byl jasný a odpovídal německým zvyklostem
 • Naučíte se VYTVOŘIT PRŮVODNÍ DOPIS, který neskončí v odpadkovém koši personalisty
 • Předám vám své TIPY a RADY, které jsem načerpala při vlastní cestě za získáním aprobace, abyste se vyvarovali zbytečných chyb

Představte si, že už držíte v ruce aprobaci. Od této chvíle smíte oficiálně pracovat jako lékař v Německu. To vše bez zbytečných nervů, chyb a průtahů.

Hodiny strávené gůglením, dopisováním si s úřady nebo čekáním na telefonní lince, až vám úředníci zvednou telefon, jste strávili odpočinkem nebo studiem němčiny. Díky uceleným informacím a návodům jste nepobíhali donekonečna po úřadech a všechny dokumenty vyřídili při jednom. Řešili jste pouze ty dokumenty, které opravdu potřebujete a ušetřili tak nemalé peníze a hlavně váš čas.

Díky tipům z eBooku se vám dokonce část vydaných financí vrátila, nezní to skvěle?

KOLIK STOJÍ E-BOOK LÉKAŘEM V NĚMECKU I?

A kolik tento eBook stojí? Tento eBook stojí 1490 Kč, tedy jenom malý zlomek ceny, kterou budete muset zaplatit za vyřízení aprobace. Zároveň vám ale informace v něm ušetří minimálně pár stovek, ne-li tisíců. Právě tím, že budete vyřizovat pouze ty dokumenty, které potřebujete.

 

Když jsem hledala a sepisovala informace do eBooku, narazila jsem na jedno staré diskuzní fórum. Autorka jednoho komentáře popisovala vlastní cestu za aprobací. Neunikla mi poznámka, že všechny dokumenty nechala opatřit apostilou, aby měla jistotu, že jí dokumentace bude uznána. Vyřízení apostily stojí 300 Kč a jenom v Sasku vyřizujete dohromady patnáct dokumentů, z toho dvanáct můžete teoreticky opatřit apostilou. To znamená 3600 Kč vs 900 Kč, pokud víte, co je opravdu potřeba apostilovat. To je už docela rozdíl, ne?        

 

Tento eBook jsem tvořila několik měsíců, informace v něm jsem ověřovala na českých i německých úřadech a to i opakovaně. V podstatě jsem si tím procesem prošla podruhé, protože vyřizování aprobace bylo na začátku mé cesty do Německa opravdu náročné. Absolvovala jsem tenkrát několik cest do Prahy a vyřizovala dokumenty snad všemi možnými cestami - osobně, poštou i elektronicky. Zpětně vím, že jsem si nějaký ten formulář mohla ušetřit a s ním i svůj čas, nervy a v neposlední řadě nějakou tu korunu.

Vy už něco takového podstupovat nemusíte a můžete se soustředit pouze na vyřizování a shromažďování potřebné dokumentace.

REFERENCE

Co o eBooku říkají čtenáři?

Z tohoto eBooku mi doslova spadla čelist! Vidět tolik cenných informací, které spolu se všemi bonusy obsahuje a tak precizní zpracování, to je něco. Říkám si, že to muselo dát hodně práce a energie vyhledat všechny informace potřebné pro získání aprobace v různých spolkových zemích. Věřím, že lidem, pro které je toto téma aktuální, to ušetří spostu času a nervů s úřady.
Jana H.Klinický specialista
Po prečítaní tvojho eBooku "Lekárom v Nemecku " som ostala nadsena. Ako lekárka pracujem v Nemecku od roku 2016 a kiežby som sa k takejto knihe dostala pred tými 6 rokami, keď som nerozumela ani základným pojmom, ktoré si v knihe skvelé vysvetlila. Budúcim slovenským ako aj českým lekárom, ktorí chcú pracovať v Nemecku si to poriadne uľahčila.
Petra D.Lékařka
E-book "Lékařem v Nemecku I" od pani doktorky Poláčkovej spĺňa naozaj to čo sľubuje. V prehľadne spracovaných kapitolách nájdete všetky informácie čo potrebujete, od získania aprobácie až po napísanie životopisu. Informácie sú spracované do najmenších detailov, vrátane finančných nákladov. Ja veľmi oceňujem prekliky v texte, cez ktoré sa dostanete priamo napríkad k jednotlivým žiadostiam. Nemecko je veľmi byrokratický štát, takže človek potrebuje veľa potvrdení. Tento e-book je jedinečný svojho druhu, toľko podrobných a praktických informácií ohľadom získania aprobácie a štrukturovania životopisu na jednom mieste som niekde nevidela. Vyzdvihujem tiež posledné kapitoly venované písaniu životopisu a motivačného listu - sú veľmi dôležité veci, na ktoré Vás ale nikto neupozorní. Ide o to, že v Nemecku je životopis inak štrukturovaný ako na Slovensku alebo v Čechách. Ak túto štruktúru dodržíte a svoj životopis napíšete na "nemecký štýl" máte hneď dôležité plusové body na začiatok. Pre toho kto pomýšľa na prácu lekára v Nemecku, je tento e-book "must have".
Katarína L.Lékařka

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Možná si teď říkáte, že informace, které uvádím v eBooku, najdete i jinde a zdarma. Částečně ano, najdete. Ačkoliv se v eBooku nacházejí i informace, které jsem nikde nenašla a teprve po komunikaci s úřady je zjistila. Další výhoda eBooku je, že máte všechny potřebné informace na jednom místě. Ušetříte si tak desítky hodin hledání na internetu, čekání na telefonní lince nebo na odpověď na e-mail.

Co když zjistíte, že přeci jen to není to, co jste si představovali? Tuto obavu naprosto chápu a proto máte čtrnáctidenní garanci vrácení peněz. Pokud se vám eBook z nějakého důvodu nebude líbit, vrátím vám bez otázek peníze v plné výši.

K E-BOOKU ZÍSKÁTE TAKÉ TYTO 3 BONUSY  + 1 MINIBONUS

CHECK-LISTY K JEDNOTLIVÝM SPOLKOVÝM ZEMÍM

K tomuto eBooku získáte navíc jako bonus Check-listy v hodnotě 105 Kč. Check-listy si můžete vytisknout a odškrtávat jednotlivé body a mít tak stále přehled, co je už hotové a co je ještě potřeba vyřešit.

VZOROVÝ ŽIVOTOPIS

Dalším bonusem je vzorový životopis, který jsem pro vás vytvořila, abyste se při tvorbě vlastního měli od čeho odpíchnout. Protože vím, jak je těžké napsat životopis jako absolvent bez pracovní zkušenosti v češtině natož v němčině, vytvořila jsem pro vás dvě varianty.

Jedna varianta je určena absolventům bez pracovní zkušenosti a druhá už pro ty, kteří v České republice nějakou tu chvíli pracovali. Tento bonus v hodnotě 390,- (tedy 195,- za každou verzi) získáte ke koupi eBooku taktéž zdarma.

VZOROVÝ PRŮVODNÍ DOPIS

Třetím bonusem je vzorový průvodní dopis. Bez průvodního dopisu není žádost o práci v Německu kompletní. Proto jsem pro vás opět vytvořila vzor, který vám pomůže v tvorbě vlastního průvodního dopisu.

I tento bonus získáte navíc ve dvou variantách. První varianta je určena absolventůmdruhá těm, kteří už nějakou pracovní zkušenost mají. Cena tohoto bonusu je 390,- (tedy 195,- za každou verzi) a i tento bonus je pro vás zdarma.

VZOROVÁ ÚVODNÍ STRANA

Vzorová úvodní strana, je posledním minibonusem pro vás. Úvodní strana je typická pro žádost o práci v Německu. I tento minibonus získáte ve dvou variantách. Jak pro absolventy, tak pro ty, kteří už nějakou pracovní zkušenost mají. Cena tohoto bonusu je 90,- a i tento minibonus je pro vás zdarma.

OBJEDNEJTE SI E-BOOK LÉKAŘEM V NĚMECKU TEĎ!

Uvažujete o práci lékaře v Německu, ale všechna ta byrokracie okolo vás odrazuje? Pak si objednejte eBook PRÁVĚ TEĎudělejte tak první krok na cestě stát se lékařem v Německu!